Instagram Facebook
Telefon 2972 2028 - E-mail [email protected] - Knabrostræde 13 st., 1210 København K
Dansk English


Bing & Grøndahl figur

Mor med barn
Pris: 1.100,- DKK

Bing & Grøndahl figur, mor med barn.

Af fabriksmærket ses det, at denne er fra mellem 1952 og 1958.

Dekorationsnummer 2255.

1. sortering.

Længde 12,5 cm., højde 14,0 cm.

Perfekt stand uden fejl.


Tilføj til kurv

Lager: 1


Andre produkter i denne kategori

Bing & Grøndahl figur
Spildt mælk

Bing & Grøndahl figur Spildt mælk
Pris: 475 DKK 

Bing & Grøndahl figur
Siddende dreng

Bing & Grøndahl figur Siddende dreng
Pris: 575 DKK 

Bing & Grøndahl figur
Dreng med krabbe

Bing & Grøndahl figur Dreng med krabbe
Pris: 375 DKK 

Sjælden Bing & Grøndahl figur
Større buste Billy fra 1902-1914

Sjælden Bing & Grøndahl figur Større buste ...
Pris: 3.500 DKK 

Vi tager imod følgende:


  •  

    Følg os:
    Kontakt
  • Antik K

  • Knabrostræde 13, st.
  • DK - 1210 København K.
  • CVR: 26 30 47 76
  • Bedstefars Antik
    v/Klaus Adel Holst Madsen


  • Tel: +45 2972 2028

  • Email: post@antikk.dk